MultiOne 1.1 – Nakladač MultiOne řady 1.1 je nejmenší z nabízených strojů. Jedná se o tříkolku s hydrostatickým pohonem na všech tří kolech (každé kolo má svůj vlastní hydromotor) vybavený hydraulickou uzávěrkou na předních kolech. Je poháněný jednoválcovým dieselovým motorem YANMAR.

Stroj je vybaven výložníkem s paralelogramem, jednoduchým joystickem a mechanickou parkovací brzdou. Na českém trhu nemá tento stroj ve své kategorii konkurenci. Model 1.1 má nulový bod vnitřního otáčení a díky svým rozměrům 99cm šířky, 190cm délky a váze pouhých 450 kg je vhodný do opravdu úzkých a nízkých prostor nebo na práci v patře např. haly, seníku, zahrady, práce kolem domu atd.

Vhodný je tedy jak pro zemědělce, statky, komunální služby ale i stavebnictví nebo zahradnictví. Díky možnosti připojení mnoha adaptérů se jedná o stroj s možností využití po celý rok. Nejrůznější druhy lopat ( hladká, zubová, velkoobjemová, 3v1 – klapačka, vysokovýklopná lopata, lopaty s nejrůznějšími přidržovači), paletizační vidle, jeřábové rameno, bodce a přidržovací adaptéry na převážení balíků atd.

FOTOGALERIE

 

MODELY
 
Model1.1
Zdvihací síla250 kg
Výkon motoru12 HP
Max. rychlost8 km/h
Tlačná síla500 kg
Průtok19 l/min
Výška zdvihu1.8 m
Hmotnost (bez závaží)390 kg
Výška1.304 mm
Šířka993 mm
 
 
KE STAŽENÍ
 
Katalog strojů CZ
Katalog příslušenství CZ