MultiOne 2.3 – Nakladač MultiOne řady 2 nejmenší kloubový nakladač z nabízených strojů. Jedná se o čtyřkolku s hydrostatickým pohonem na všech čtyřech kolech (každé kolo má svůj vlastní hydromotor) vybavený hydraulickou uzávěrkou. Je poháněný dvouválcovým benzinovým motorem B&S. Stroj je vybaven výložníkem s paralelogramem, jednoduchým joystickem a mechanickou parkovací brzdou. Na přání lze vybavit prosklenou kabinou s topením.

Model 2,3 má velice malý bod vnitřního otáčení a díky svým rozměrům 105cm šířky, 205cm délky, 198cm výšky a váze pouhých 700 kg je vhodný pro práci na chodnících, údržba prostranství, zahrad, atd. Vhodný je tedy jak pro zemědělce, statky, komunální služby ale i stavebnictví nebo zahradnictví. Velice oblíbený je i jako domácí pomocník soukromém sektoru.

Díky možnosti připojení mnoha adaptérů se jedná o stroj s možností využití po celý rok. Nejrůznější druhy lopat ( hladká, zubová, velkoobjemová, 3v1 – klapačka, vysokovýklopná lopata, lopaty s nejrůznějšími přidržovači), paletizační vidle, jeřábové rameno, bodce a přidržovací adaptéry na převážení balíků, krmná lopata, sněhová radlice, podkopové rameno, podkop, půdní vrták, stavební míchačka, bourací kladivo, kleště na drcení betonu, zametací kartáč, přívěs, tlaková myčka, mulčovač, sekačka, provzdušňovač trávníku, postřikovač, rotační brány, fréza na pařezy, štípač, štěpkovač, sekačka a další příslušenství.

FOTOGALERIE

 

MODELY
 
Model2.3
Zdvihací síla450 kg
Výkon motoru27 HP
Max. rychlost12 km/h
Tlačná síla800 kg
Průtok42 l/min
Výška zdvihu1.82 m
Hmotnost (bez závaží)700 kg
Výška1.900 mm
Šířka998 mm
 
 
KE STAŽENÍ
 
Katalog strojů CZ
Katalog příslušenství CZ