„Servis za kterým stojí lidé.“

Servis není vždy pouze údržba nebo oprava strojů MultiOne, ale pro nás je to od A do Z tzn.: Vysoká úroveň a profesionalita jsou hlavními pilíři servisu starajícího se o naše koncové zákazníky. O počátku, kdy zákazníka registrujeme např. na výstavě nebo nás sám navštíví díky referenci, přes prodej, dodání stroje a dále poprodejní servis. Všechny tyto kroky jsou pro nás důležité. Nicméně jeden z nejdůležitějších je poprodejní servis. Zajišťují ho naši servisní technici, kteří jsou pravidelně proškolováni, tak aby byli schopni vyhovět zákazníkovi.

Samozřejmostí je kvalitní zázemí. Nakladače MultiOne jsou co se poprodejního servisu, nenáročné a to jak finančně tak časově. Při nákupu stroje je totiž zapotřebí zohledňovat i stránku poprodejního servisu. Našich služeb využívají i známé osobnosti, jako je například herec a dabér pan Václav Vydra na jeho statku Malčany u přehrady Slapy.

Abychom byli schopni vyhovět našemu zákazníkovi i na druhém konci naší republiky, využíváme proto obchodních partnerů, které vybíráme na základě jejich profesionality. Každý obchodní partner, který má zájem starat se o naše zákazníky musí mít kvalitní servisní zázemí. Máme takové pravidlo: „Chceme dělat s lidmi, kteří chtějí dělat s námi.“ Obchodní partneři mají obchodní a servisní exkluzivitu dle jejich regionu a to se snažíme dodržovat. Pokud máte tedy zájem o nakladač MultiOne nebo servis, prosím oslovte našeho obchodního partnera nejblíže k Vám, ušetříte tak náklady na servis, čas atd… je to ideální řešení. Seznam obchodních partnerů MultiOne naleznete v sekci Kontakty.